400 órát húzathatnak rá a munkaidőre a munkaadók a dolgozóikkal, ennek ellenértékét pedig csak 3 éven belül kell kifizetni. Ez a kormány által is támogatott terv. Nyilván minden munkavállaló ki van akadva az elképzelésen. De belegondolt már valaki, mit okoz egy ilyen lépés azokon a területeken, ilyen például az egészségügy, ahol már most is rengeteg a túlóra? Mi megkérdeztük.
Feliratkozás: Apple Podcasts | Spotify | TuneIn | RSS