Óriási az érdeklődés az új magyar állampapír iránt. A várakozásoknál jóval többet vesz belőle a lakosság. De mi lesz, ha idő előtt teljesül a 11 ezer milliárd forintos kibocsátási cél? Lefújják a programot? Az is jó kérdés, hogy kik és miből vesznek ilyen befektetési terméket? Tényleg olyan ellenállhatatlan lehetőség?
Feliratkozás: Apple Podcasts | Spotify | TuneIn | RSS